Hakkımızda

DMC KART, günümüzde hızla yaygınlaşan müşteri sadakat kartlarının üretimini gerçekleştiren ve PVC kart gövde üreticisi olarak 2015 yılında kurulmuştur. DMC KART sahip olduğu makina parkuru sayesinde günlük ISO standartlarında 20.000 adet ofset baskılı pvc kart üretimi yapmaktadır. Aynı zamanda yaka ipi üretiminde de lider olan firmamız en son teknolojiyi kullanarak transfer baskı ile yaka ipi üretmektedir.

Kesintisiz başarısının temelinde, şüphesiz, doğru seçilmiş konularla yoğunlaşmasının özel bir önemi vardır. Pvc kart gövde üretimi ve yaka ipi faaliyet konusu olmuştur. Türkiye’de pazar payında söz sahibi olan firmamız bu yapıyı güçlendirmek üzere kadrosunda uzman kişilerle çalışmaktadır. Perakende sektörlerindeki başarısını referanslarına yansıtan DMC KART firması öncelikli olarak perakende, gıda ve elektronik marketler sonrasında turizm ve sağlık sektörlerinde sadakat kartları ve akıllı kart hizmetlerinde öncü kuruluşlara çözüm ortağı olmuştur.

DMC KART; sahip olduğu saygın konumu koruyarak, lider yapısının gereği olan yenilikçi bakış açısını her birim ve faaliyetine yansıtarak, tüm faaliyetlerini çevreye ve insana saygılı ve şeffaf bir biçimde sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Firma Profili

Dmc kart sizlere daima en iyi ve kaliteli hizmetleri sunabilmek adına çalışmalarını yürütmektedir. İstanbul da bulunan bir çok firma içerisinde profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüp daha iyiye ulaşmak için işlemlerimizi hızlandırmaktayız. Teknolojinin getirdiği yeniliklere adapte olarak hızlı ve kaliteli plastik kart ve kart askı ipleri üretebilmek adına siz değerli müşterilerimiz ile bire bir görüşmeler sonucunda farklı tasarımlarda üretimler yapmaktayız.

S5 Box