Kart Yazıcıları

Kolaylığı kullanım, çok yönlülük ve güvenilir performans almak adına plastik kart yazıcısı sık olarak kullanılmaktadır. Kendi sınıflarında farklı üstün özelliklerde farklı marka ve modellerde yazıcılar mevcuttur. Kodlama modülleri ve lamine gibi seçenekler ile, biyometrik akıllı kartlar için temel fotoğraf kimliklerinden, geniş bir uygulama yelpazesi için bizim yazıcı dmc kart yazıcılarını tercih edebilirsiniz. Büyük - orta ölçekli firmalar, okullar ve devlet kurumları için güvenilir uzun vadeli çözüm arayanlar için üretimler gerçekleştirilmektedir. Yüksek hacimli baskıları günlük olarak istekleri karşılamaktadır. Ekstra güvenlik seçenekleri ve gelişmiş ihyaçlara cevap veren ürünlerdir. Parolalı koruma sağlayan veri şifresi çözme gibi farklı kart stoklarının yönetimini gerçekleştirmek için çift kart siloları ve diğer isteğe bağlı hizmetleri gerçekleştirmektedir.

 

Evolis Plastik Kart Yazıcıları

Plastik kart baskılarında kullanılan yüksek kalitede tek veya farklı renklerin baskısında gelişen evolis kart yazıcılarıdır. Kodlanılmasında hem yüksek hemde düşük miktarlar için seri üretimlerde farklı üstün özellikler sağlamaktadır.

evolis kart yazıcıları

Fargo Plastik Kart Yazıcıları

Kürsel bölgeler üzerinde garantili olan fargo plastik kart yazıcıları farklı neslillerde modeller üretmektedir. Sorunsuz, güvenli kart çözümleri için maksimum değerleri ulaşmayı hedeflemektedir. Koruma sağlamak adına diğer HID ürünleri ile çalıştırılıp entegre edilebilmektedir. fargo kart yazıcıları

Zebra Plastik Kart Yazıcıları

Tüm Zebra kart yazıcılar sezgisel teklif kullanıcı arayüzleri ve renkli dokunmatik noktaları, onları kolay hale kullanımı ve kullanıcının miktarını azaltmaktadır ve mutlaka kullanım için eğitim gereklidir. Bir seçim yazıcılar sunan geniş yelpazesi tam renkli ve tek renkli kart baskı özellikleri sağlamaktadır.

zebra kart yazıcıları

Firma Profili

Dmc kart sizlere daima en iyi ve kaliteli hizmetleri sunabilmek adına çalışmalarını yürütmektedir. İstanbul da bulunan bir çok firma içerisinde profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüp daha iyiye ulaşmak için işlemlerimizi hızlandırmaktayız. Teknolojinin getirdiği yeniliklere adapte olarak hızlı ve kaliteli plastik kart ve kart askı ipleri üretebilmek adına siz değerli müşterilerimiz ile bire bir görüşmeler sonucunda farklı tasarımlarda üretimler yapmaktayız.

S5 Box